REKLAMA

Zakladatel společnosti Microsoft Bill Gates předpokládá, že druhá vlna pandemie zasáhne zemi ještě ničivější než první. Jen tohle nás zachrání…

Zdůraznil potřebu nošení roušek a tvrdí, že při zdolávání onemocnění COVID-19 je důležitá nejen věda, ale i velkorysost a zejména globální spolupráce. Kriticky se v tomto směru vyjadřuje na adresu prezidenta Donalda Trumpa za jeho neodborné zasahování do kompetencí expertů.

Podle miliardáře a filantropa Billa Gatese, který poskytl rozhovor společnosti Politico, čeká Spojené státy horší pád jako v létě, protože “všechna čísla tikají a kým přijdou nové nástroje na eliminaci pandemie, jedinou záchranou zůstávají roušky”.

REKLAMA

V USA je více než sedm miliónů potvrzených případů a nejméně 21 000 lidí zemřelo. Podle Bílého domu je tento týden v červené zóně 26 států v žluté se nachází 24 a žádný již není v zelené.

Gates a jeho manželka Melinda vedou nadaci, která věnovala stovky milionů dolarů na výzkum, léčbu a testování nového koronavirus a na vývoj očkovací vakcíny.

POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ  STRANĚ. NAVIGACE NÍŽE.

0 0 vote
Article Rating
REKLAMNÍ PROSTOR
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments